Manikůra, modeláž nehtu - Kosmetický salón Praha 9

Právě pěstěné ruce jsou vznešenou dekorací každé ženy. Ruce je naše vizitka, neb právě ruku jako první podáváme při seznámení a právě ruce jsou mnohdy prvním, na co nám padne oko, kdy posuzujeme druhého člověka. Krásné nehty jsou nemyslitelným doplňkem moderní úspěšné ženy a muže.

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA

- odstranění laku bezacetonovým odlakovačem
- namočení rukou do lázně
- zkrácení a úprava nehtu
- pomerančovým dřívkem zatlačení kůžičky, v případě zastřižení
- podle přání nalakuji a po zaschnutí ošetřím vitamínovým olejíčkem

P-SHINE

Tato Japonská péče je vhodná pro všechny roztřepené, lámavé a nerostoucí nehty. Hlavními složkami p-shine jsou včelí vosk, mateří kašička a křemičitá hlína. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, panthenol. Obsahuje také vitamín A,E a provitamín B5. P-shine se nanáší na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný hned po první aplikaci, nehet získává velmi vysoký lesk. Nehty se mohou po dvou dnech lakovat a odlakovat aniž by se p-shine poškodil. Pro udržení vlastní p-shine se doporučuje dvakrát do měsíce.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E, kolagen, aromatické látky. Parafín způsobuje prokrvení pokožky, prohřátí svalů, odstraňuje odumřelé a suché části pokožky, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Zjemňuje pokožku, zabraňuje tvorbě vrásek. Vlhkost a teplo působí jako lokální sauna. Efekt je okamžitý. Ruce se ponoří do vyhřátého parafínu a oblečou se do speciálních rukavic, který udržují teplo. Po 15 minutách se vše sundá. Po parafínovém zábalu se zjemní a vyživí pokožka a ruce jsou krásně jemné.

MASÁŽ RUKOU + PEELING

Doporučuji pro unavené ruce, například od počítačů a jiných ručních prací. Peeling ruce zjemní a masáží prokrví a uvolní. Masáž je velice relaxační procedura. Na závěr doporučuji masku rukou která je hydratační, proti záděrkám na nehtovém valu.