Kosmetika, masáže - Kosmetický salón Praha Vysočany

PŘI KOSMETICKÉM OŠETŘENÍ PLETI

Kosmetické ošetření pleti zahrnuje:
- odlíčení odličovacím krémem a tonikem, peeling, změkčení pleti
- hloubkové čištění pleti
- sérum dle typu pleti
- masáž obličeje, krku a dekoltu
- pleťová maska
- závěrečná péče a aplikace krému

Kosmetické ošetření trvá cca 90 min. dle zvoleného typu ošetření. Pracuji se značkou SynCare. Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Vysokou úroveň přípravku potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonu.

Po zkrášlovací proceduře se budete cítit SPOKOJENĚ, ODPOČATĚ A VAŠE PLEŤ BUDE ČISTÁ A SVĚŽÍ. Ke kosmetickému ošetření si můžete ještě dopřát MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ, je to masáž okolo očí, je velice účinná proti vráskám, zpevnění pokožky a proti otoku.

Pro dokonalé dočištění pleti doporučuji ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLY. Ultrazvuk je určen pro udržování hebké a hladké pleti, odstraňování přebytečného mazu z pórů pokožky zabraňující tak tvorbě akné, černých teček a pro aktivaci kožních buněk a tím snížení tvorby obličejových vrásek.

Dále nabízím zapracování aktivních látek pomocí ULTRAZVUKU hlouběji do pleti. Vhodné pro všechny typy pleti. Pod ultrazvukem je možné použít liftigové, hydratační, výživné, protizánětlivé, regenerační, zklidňující séra a ampule.

LÍČENÍ

Můžu vás naučit jak je správné denní nebo večerní líčení

TRVALÁ NA ŘASY

Je otočení řas směrem na horu, nemusíte si je pak líčit. Vypadá to velice přirozeně.

DEPILACE VOSKEM

je odstranění chloupků z lýtek, třísel, rukou, knírku, …….aj.

CHEMICKÝ PEELING

(Ovocnými kyselinami AHA) rozumíme aplikaci látek kyselé povahy na pokožku za účelem vyvolání podráždění s následným procesem hojení a obnovy zdravé tkáně.

Princip působení AHA peelingu:
Podráždění – krátkodobá aplikace AHA peelingu vyvolá podráždění pokožky.
Zánět – postupně se rozvíjí zánět mírného stupně se začervenáním a zvýšením teploty kůže v místě aplikace.
Hojení – v procesu hojení vzniká nová tkáň, která nahrazuje tkáň poškozenou, vykazuje estetický defekt (trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, solární hyperkeratóza, hyperpigmentace). Tato procedura vede k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, odstranění pigmentových skvrn a zjemnění jizev po akné (+rozšířených pórů). Také příznivě působí na příliš mastnou pleť.

Peeling JE ZAKÁZÁN POUŽÍVAT u těhotných žen, při kojení, při oparech, při léčbě deriváty vitamínu A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky na slunci nebo soláriu při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocnění.